top of page

O NÁS

Základní stavební  kámen byl firmě IK Trade, s.r.o. dán v červnu roku 1996, kdy zakladatel společnosti začal svou  činnost pod fyzickým jménem. Veškeré své obchodní aktivity pak přenesl v roce  2002  do právě založené společnosti  IK Trade, s.r.o.

 

Tedy již témeř 25 let jsme strategickým obchodním partnerem podniků zemědělské prvovýroby v regionu severozápadních a středních Čech  a etablovanou značkou v celostátním měřítku. Jsme významným dodavatelem jak tuzemským zpracovatelům tak i přímým vývozcem především do SRN a Polska. Export se na dlouhodobě pohybuje v úrovni 60% celkových tržeb.

 

IK Trade, s.r.o. obchoduje s hnojivy, osivy a agrochemií, které je možné získat na “zelený úvěr“ vykupuje veškeré zrniny a olejniny. Je zde možné uzavřít celé spektrum obchodů s různými způsoby zabezpečení ceny  (termínované , na skladištní list, atd.).

 

Základní filozofií společnosti je poskytovat stabilní, kvalitní a dlouhodobé partnerství svým klientům v oblasti nákupu a prodeje zemědělských komodit. Vždy provádíme profesionální služby, u nichž klademe důraz zejména na serióznost v obchodu.

 

Tato tvrzení jsou podpořena skutečností neustálého rozvoje činností firmy, hledání nových možností na trhu a vlastními investicemi v této oblasti. Odrazem těchto tvrzení je především růst činností a objemu tržeb.

V rámci diverzifikace společnosti provádíme i zpracování obilovin, a máme zájem o investice v zemědělské prvovýrobě .

 

bottom of page